Нас часто запитують, де можна подивитися і помацати представлені на сайті моделі брендів Neri Karra і Karra. Ми не будемо говорити за весь інший світ, зате скажімо за рідну Одесу, в якій вироби з натуральної шкіри торгової марки Нері Карра радують одеситів і гостей нашого чудового міста вже понад чверть століття.

Магазин «EXULT»

Важливим для бренду Neri Karra є магазин «Exult» (Екзальт), який знаходиться в самому центрі старої Одеси. В ньому знаходяться всі моделі, представлені на нашому сайті, а це - найбільший асортимент в Україні. Магазин є мульти-брендовим - в ньому можна знайти шкіргалантерею і дорожній багаж більш ніж 20-ти відомих світових виробників. Досвідчені і професійні продавці прекрасно орієнтуються в величезному асортименті бренду і з радістю допоможуть з вибором навіть самому вимогливому клієнтові.

м. Одеса, вул. Рішельєвська, 12 (між Грецькою та Буніна) - магазин «Exult», час роботи 10:00 - 20:00, тел. 063 589 78 79

 

Магазин «PETEK»

У магазині «PETEK» (Петек) присутня в наявності вся лінійка шкіргалантереї бренду Karra, представлена на нашому сайті - так само як і товари безлічі інших іменитих фірм, включаючи Нері Карра. Магазин також знаходиться в центрі міста, і також підкорив наших гостей асортиментом і якістю представленої шкіргалантереї. В обох магазинах Ви знайдете портфелі і папки, чоловічі сумки і рюкзаки, жіночі сумки та клатчі, всілякі барсетки, гаманці і портмоне, обкладинки для документів, ремені і подарункові аксесуари на будь-який, навіть самий витончений смак.

м. Одеса, пр-кт. Олександрівський, 5 (між Буніна і Жуковського) - магазин «Petek», час роботи 10:00 - 20:00, тел. 063 589 78 44

 

Обидва магазини входять в торгову компанію «EXULT», Одеса, яка займається роздрібною торгівлею шкіргалантереєю і дорожньої продукцією від іменитих світових брендів.