Наш інтернет магазин є офіційним постачальником продукції NERI KARRA.

Neri Karra це бренд високоякісних сумок і аксесуарів з натуральної шкіри прекрасної вичинки, чий центр виробництва знаходиться в Стамбулі в Туреччині. В обробці шкіри використовуються тільки самі передові технології, шкіру поставляють кращі виробники Італії. Neri Karra зараз - це активно розвивається мережа з виробництва і продажу люксових виробів зі шкіри з реалізацією в Америці, Росії, Центральній та Східній Європі, Центральній Азії.


Ми раді запропонувати українському покупцеві справжню Neri Karra - високоякісні дизайнерські аксесуари, виконані у відповідності з найактуальнішими модними тенденціями і найвищими запитами вимогливих клієнтів. Кожна річ Neri Karra вишукана і чарівна.


Ми відправляємо замовлення практично в усі міста України. Оплата здійснюється при отриманні, так що Ви завжди зможете переконатися в оригінальності продукції і її якості. Ціни на сайті актуальні. Весь товар відправляється в оригінальній упаковці: гаманці, візитниці, обкладинки, ремені в картонних фірмових коробках; сумки, портфелі, барсетки - в фірмових тканинних мішках.