Аксесуар, який використовується частіше інших, це жіночий гаманець - не тільки декоративне доповнення до модного луку, але і функціональний елемент гардеробу, який демонструє статус і смак своєї господині. Багато хто не вважає важливим купувати брендові речі, але не ми. Шкіряний гаманець або обшарпаний рідікюль першим “видає” рівень доходу і пріоритети в житті своєї власниці. Важливо розуміти цінність якісних фірмових виробів, перед тим як придбати - розберемося у всіх тонкощах вибору.

Чому варто купувати брендові гаманці?

Брендові аксесуари цієї категорії підробляють настільки часто, що тільки професіонали можуть з ходу відрізнити репліку від оригіналу. Не сперечаємося, що такі вироби теж можуть бути достатньо якісними і бути схожими як дві краплі з фірмовою річчю, але для поціновувачів цього буде мало. Ми зібрали кілька фактів, які безпосередньо чи опосередковано доводять, що брендові гаманці це краще будь-яких китайських аналогів:

  1. Це “по фен-шую” - згідно з філософією Сходу гроші з більшою ймовірністю будуть легше приходити в гарний, дорогий, якісний гаманець, бо подібне притягує подібне.
  2. Якщо ви плануєте справити враження на оточуючих високого кола спілкування, то репліку можуть швидко викрити.
  3. Фірмовий аксесуар з натуральної шкіри завжди буде якісніше будь-якого аналога - такі бренди як Dior, Prada, Chanel дорожать своєю репутацією і викладаються на повну при виробництві іменних виробів.

Найчастіше гаманець купують в комплекті з сумочкою, візитницею або ключницею, тому компанії зазвичай випускають лінійку (колекцію) аксесуарів в єдиному стилі.

Правила вибору брендових шкіряних гаманців

Такі компанії як Neri Karra ще раз доводять, що якість зобов'язана бути безкомпромісною. Вивчаючи ринок шкіряних аксесуарів для дівчат, ми сформували п'ять головних правил вибору:

  1. Визначитеся з типорозміром і форматом складання - класика, коли купюри розміщуються в прямому вигляді, моделі з одним або подвійним згином, клатчі або безкаркасні гаманці і ультрамодні тревелеры, куди можна помістити карти, документи і зберігати готівку.
  2. Виберіть тип застібки - комусь буде зручна лаконічна кнопка або приховані магніти, блискавка або комбінація цих варіантів.
  3. Достатній функціонал - кількість відділень, скільки їх знадобиться для зберігання купюр, потрібна монетниця, скільки пластикових карт ви зазвичай носите при собі, чи є у вас водійські права і чи  потрібен для них відділ.
  4. Чи потрібна безпека вашому гаманцю - в сучасних моделях брендових жіночих гаманців в підкладці є датчики з захистом від зчитування пластикових карт за технологією RFID.
  5. Матеріал - хочете довгограючої якості і приємного використання, вибирайте шкіряні вироби. Особливо така натуральність актуальна для моделей з одним або двома згинами, які будуть зношуватися швидше за інші частини гаманця. Найдешевша і поширена свиняча і коров'яча, але брендові вироби тонкої вичинки виробляють з телячої еластичної і зносостійкої шкіри.

    Стиль і дизайн брендового гаманця - одні з найбільш вирішальних критеріїв для будь-якої жінки. Підбираючи виріб до одягу і аксесуарів, звертайте увагу на колір і фасон, матеріал і фурнітуру, а також на клас захисту від шахраїв.